Background Image

O NAS

Zwiększamy zysk firm dopasowując zachowania sprzedażowe handlowców i kadry menedżerskiej do pułapek konkurencyjnego i obciążonego wysoką inflacją rynku. Korygujemy umiejętności struktur sprzedaży w obszarze kontaktu z trudnym i nastawionym na cenę klientem (B2B i B2C). Efektem jest zdecydowany wzrost: wartości sprzedaży, wielkości sprzedaży i liczby rentownych klientów.

Korekta nieefektywnych zachowań sprzedażowych u ponad 80% handlowców podwaja ich efektywność sprzedaży i poziom pierwszej marży. Działamy od 25. lat. Zrealizowaliśmy ponad 2000 dni szkoleń i warsztatów zamkniętych, dla ponad 700 firm z kilkudziesięciu branż oraz kilka tysięcy godzin doradztwa i mentoringu sprzedażowego.

Listy referencyjne (PDF)

2000+

dni
szkoleniowych

700+

przeszkolonych
firm

50%+

skuteczność
handlowców

35%+

firmowy zysk na
sprzedaży

Gwarantowana Jakość


W uznaniu jakości szkoleń dwukrotnie przyznano nam Godło „Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości”. Nasza firma była również wielokrotnie poddawana ocenie jakości usług doradczo-szkoleniowych (MSUES i DEKRA). Potwierdzano tym samym wysoką jakość prowadzonych szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług. Firma TOPTRADE należy do grona założycieli Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Krzysztof Fiech, EDBA
Krzysztof Fiech, EDBA
Robert Loranc, EDBA
Robert Loranc, EDBA
Agata Fiech-Brzyska
Agata Fiech-Brzyska
Marta Fiech
Marta Fiech

KADRA TRENERSKA

Nasi trenerzy są doświadczonymi praktykami biznesu, o mocnym podłożu naukowym i szkoleniowym. W kadrze posiadamy osoby, które od lat zajmują się doradztwem oraz prowadzeniem szkoleń i warsztatów z zakresu: sprzedaży, doskonalenia umiejętności menedżerskich, zarządzania strategicznego, zarządzania projektami, motywacji, mentoringu i coachingu sprzedażowego.

Poznaj naszych Trenerów