Background Image

Robert Loranc, EDBA

image

Robert Loranc, EDBA

Top Manager, Interim Manager, Doradca Biznesowy, Trener i Przedsiębiorca posiadający ponad 25-letnie doświadczenie w zarządzaniu, opracowywaniu i wdrażaniu strategii rynkowych i planów biznesowych, rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych, opracowywaniu i wdrażaniu planów restrukturyzacyjnych, optymalizacji procesów biznesowych, sprzedaży, marketingu i zarządzaniu relacjami z klientami.

Sukcesy odniósł zarówno w pracy dla korporacji i spółek giełdowych (GE Capital, Fiat, Volvo, Sanoma, Ampacet, Ernst&Young, Selena, UPC, Podravka International, Vectra, Stora Enso, Skanska, Credit Agricole, PKO BP, BZ WBK, Doradcy24), OECD, Ministerstwa Przemysłu i Ministerstwa Zdrowia, jak również w restrukturyzacjach, rewitalizacjach i rozwoju średniej wielkości przedsiębiorstw oraz w start up – ach.

Jest założycielem i prezesem powstałej w 2000 roku spółki Loranc & Partners.

Więcej informacji »

DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻESZ ZWIĘKSZYĆ MARŻĘ I PRZYCHODY FIRMY

Zwiększamy marżę i przychody na sprzedaży firm dzięki zwiększeniu efektywności sprzedaży handlowców. Nasi trenerzy są doświadczonymi praktykami biznesu, o mocnym podłożu naukowym i szkoleniowym. Pomożemu Państwu przeanalizować aktualne kompetencje handlowców, a następnie zrealizujemy dedykowany program szkoleniowy, którego stosowanie zwiększa produktywność handlowców i zwiększa wartość zysku na sprzedaży.

Skontaktuj się z nami »