Background Image

Ferroli

Ferroli – Technika Grzewcza

W imieniu Firmy FERROLI Poland Sp. z o.o. Sosnowiec, ul, Narutowicza 53, poświadczam zrealizowanie na rzecz naszej firmy, przez firmę TOPTRADE Krzysztof Fiech, z siedzibą w Osielcu, 34-234 Osielec 47, szkoleń o nazwie „Profesjonalizm w handlu – vademecum efektywnej sprzedaży” i „Prowadzenie rozmów handlowych – warsztaty”.

Szkolenia obejmowały tematykę z zakresu psychologii efektywnej sprzedaży, motywacji i treningu praktycznych umiejętności sprzedażowych.

Szkolenia przeprowadzono w dniach 18 i 19 maja oraz 1 i 2 czerwca 2017 r., o łącznym czasie trwania 32 godziny. Odbiorcami szkoleń była kadra menedżerska oraz przedstawiciele handlowi i pracownik serwisu. Zakres merytoryczny obejmował zespół zagadnień i ćwiczeń związanych z tematyką know-how efektywnego handlu.

Celem szkoleń było dopasowanie wiedzy i umiejętności struktur sprzedażowych do specyfiki współczesnego handlu i oczekiwań klientów oraz wypracowanie standardów postępowania w spotykanych na co dzień sytuacjach procesu sprzedaży.

Opinia nt. świadczonej usługi:

Usługę wykonaną przez TOPTRADE Krzysztof Fiech cechował profesjonalizm, znajomość zagadnień omawianych podczas szkoleń (długoletnia praktyka zawodowa prowadzącego), rzetelność i niezwykle ciekawy sposób prowadzenia. Uczestnicy spotkań nie mieli powodu i okazji do nudzenia się.

Bardzo polecam TOPTRADE zainteresowanym podmiotom.

Ferroli