Background Image

Eurofirany

W imieniu Firmy „EUROFIRANY” B. B. Choczyńscy Spółka Jawna, z siedzibą w Żywcu (34-300), ul. Sienkiewicza 81, poświadczam zrealizowanie na rzecz naszej firmy, przez firmę TOPTRADE Krzysztof Fiech z siedzibą w Osielcu (34-234) 47, dwóch szkoleń o nazwie „Psychologia efektywnej sprzedaży.”

Szkolenia przeprowadzono w sierpniu i we wrześniu 2017 r. Odbiorcami szkoleń byli sprzedawcy, przedstawiciele handlowi i kadra menedżerska naszych Salonów Firmowych i Centrali Firmy. Zakres merytoryczny szkoleń obejmował zagadnienia związane z know-how efektywnej sprzedaży z elementami profesjonalnej obsługi klienta.

W szkoleniach uczestniczyły osoby o bardzo różnym doświadczaniu zawodowym. Umiejętności szkoleniowca oraz sposób prowadzenia sprawiły, że zarówno osoby z dużym, jak i niewielkim stażem, uzyskały wiedzę i nabyły umiejętności, które niewątpliwie będą mogły wykorzystać w swojej pracy.
Szkolenia zostały przeprowadzone profesjonalnie – wykładowca na bieżąco odpowiadał na pytania dostosowując się do potrzeb uczestników. Elastyczność Pana Krzysztofa oraz konkretne odpowiedzi świadczą o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.

Również materiały szkoleniowe zostały przygotowane z wielką starannością merytoryczną, jak i estetyką zewnętrzną.

Z firmą TOPTRADE Krzysztof Fiech współpracujemy od kilkunastu lat. W tym okresie pan Krzysztof Fiech i trenerzy współpracujący z firmą TOPTRADE realizowali cyklicznie szkolenia z obszarów: sprzedaży, negocjacji, motywacji i zagadnień pracy menedżerskiej. Szkolenia w 100% spełniły nasze oczekiwania.

Eurofirany