Background Image

BudMat

„Nasze zespoły pracują razem dla wspólnej przyszłości” – od lat firma BUDMAT dokłada wszelkich starań, aby jakość obsługi klienta oraz jego komfort i zadowolenie ze współpracy, były na najwyższym poziomie. Mamy pełną świadomość jak wielkie zadanie powierzamy naszym zespołom handlowym, ponieważ to one, będąc wizytówką firmy, muszą spełniać największe wymagania naszych klientów.

Każdy zespół handlowy, aby spełnić pokładane w nim oczekiwania i klienta i pracodawcy, musi być wyposażony w odpowiednie narzędzia do pracy. Cykl szkoleń doskonalących przygotowany wspólnie z Firmą TOPTRADE Krzysztof Fiech i przez nią zrealizowany, był kolejnym krokiem w doskonaleniu warsztatu zawodowego, handlowego naszych pracowników. Zdecydowaliśmy się na współpracę z Firmą TOPTRADE Krzysztof Fiech zadowoleni z dotychczasowych kontaktów i wspólnych realizacji oraz przekonani o najwyższej jakości usług, które w tym zakresie firma TOPTRADE wykonuje. Ogromne doświadczenie trenera w problematyce kształcenia i doskonalenia umiejętności handlowych (ze szczególnym uwzględnieniem branży budowlanej i stalowej) pozwoliło nam mieć pewność, że nasze zespoły będą kształcone przez specjalistę i fachowca w tej dziedzinie.

Profesjonalizm, olbrzymie zaangażowanie i oddanie się tematowi oraz umiejętność kompleksowego przekazywania wiedzy, spotkały się z bardzo dobrym odbiorem wśród naszych zespołów handlowych, co już zaczęło przynosić zaplanowane efekty.

BudMat