Background Image

BAT

Firma Handlowa Bat udziela referencji Krzysztofowi Fiechowi, jako trenerowi kompetentnemu, odpowiedzialnemu i profesjonalnemu w prowadzeniu szkoleń.

Współpraca z Krzysztofem Fiechem trwa od 2010 roku. Słuchaczami jego szkoleń byli menedżerowie, kierownicy działów sprzedaży, kierownicy magazynu, handlowcy, magazynierzy oraz kierowcy. Krzysztof Fiech dał się poznać jako ekspert w swojej dziedzinie, prowadząc zajęcia dotyczące technik sprzedaży, profesjonalnej obsługi klienta, psychologii efektywnego handlu, zarządzania zespołem sprzedażowym. Ma wiedzę teoretyczną oraz praktyczne doświadczenie. Dzięki osobistemu zaangażowaniu trenera oraz sposobowi, w jaki motywował do pracy zajęcia pozwoliły na uzyskanie szerokiej wiedzy. Szczególny warty podkreślenia jest silny nacisk na etykę, który stanowi bazę do omawiania poszczególnych zagadnień.

Dzięki szkoleniom słuchacze nabrali większej pewności i wiary we własne możliwości. Poznali zasady budowani wizerunku firmy i trwałych relacji z klientami, co już przekłada się na efektywne wyniki pracy i skuteczność sprzedaży.

BAT