Background Image

Marta Fiech-Biesiaga

image

Marta Fiech-Biesiaga

Psycholog. Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim (specjalizacja psychologia zarządzania – autorka badań przeprowadzonych wśród menedżerów zespołów handlowych z zakresu satysfakcji zawodowej) oraz Psychologii Sportu na AWF w Warszawie (posiada nominację na Psychologa Polskiego Komitetu Olimpijskiego).

Pracując dla biznesu łączy obszar psychologii zarządzania z psychologią sportu. Prowadzi zajęcia z koncentracji, redukcji stresu, motywacji, umiejętności interpersonalnych oraz świadomego kształtowania i wykorzystania swojego potencjału. Trener Biofeedback EEG, metody opracowanej w laboratorium NASA na potrzeby szkolenia pilotów wojskowych i astronautów. EEG, jedna z metod psychofizjologii stosowanej, jest obecnie szeroko wykorzystywana również w biznesie. Umożliwia poprawę oraz optymalizację czynności bioelektrycznych mózgu poprzez świadome regulowanie natężenia fal mózgowych i jest wykorzystywana w doskonaleniu koncentracji, redukcji zmęczenia i stresu oraz dla przyspieszenia procesów uczenia się.

DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻESZ ZWIĘKSZYĆ MARŻĘ I PRZYCHODY FIRMY

Zwiększamy marżę i przychody na sprzedaży firm dzięki zwiększeniu efektywności sprzedaży handlowców. Nasi trenerzy są doświadczonymi praktykami biznesu, o mocnym podłożu naukowym i szkoleniowym. Pomożemu Państwu przeanalizować aktualne kompetencje handlowców, a następnie zrealizujemy dedykowany program szkoleniowy, którego stosowanie zwiększa produktywność handlowców i zwiększa wartość zysku na sprzedaży.

Skontaktuj się z nami »