Background Image

O firmie

O nas


Zwiększamy przychody i marżę firm dopasowując praktyczne umiejętności sprzedażowe handlowców do silnie konkurencyjnego i walczącego ceną rynku. Skupiamy się na kompetencjach z obszaru kontaktu handlowca z klientem. Efektem jest podniesienie wartości sprzedaży bieżącym klientom i zwiększenie udziału w rynku poprzez wzrost liczby nowych klientów.

Skorygowanie kompetencji daje ponad 20% wzrost efektywności sprzedaży i ponad 50% wzrost skuteczności pozyskiwania nowych klientów. Zwiększa to znacznie przychody i marżę na sprzedaży. Zrealizowaliśmy ponad 950 dwudniowych szkoleń zamkniętych dla ponad 320 firm z kilkunastu branż, w tym ponad 230 wieloetapowych programów doradczo szkoleniowych.

1.900+

dni
szkoleniowych

320+

przeszkolonych
firm

50%+

skuteczność
handlowców

20%+

efektywność
handlowców

Gwarantowana Jakość


Jesteśmy Członkiem Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. W trakcie naszej działalności dwukrotnie przyznano nam Godło „Organizator Szkoleń Najwyższej Jakości” oraz, w wyniku kilkuetapowych procesów certyfikacji, Znak Jakości Usług Szkoleniowych „MSUES” i obecnie Certyfikat DEKRA. Potwierdza to wysoką jakość prowadzonych przez nas szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług.

Jako firma akredytowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości jesteśmy ujęci w Bazie Usług Rozwojowych (BUR PARP). Należymy tym samym do grona firm doradczo szkoleniowych, przy współpracy z którymi można korzystać z dotacji publicznych.

Krzysztof Fiech, DBA
Krzysztof Fiech, DBA
Robert Loranc, DBA
Robert Loranc, DBA
Agata Fiech-Brzyska
Agata Fiech-Brzyska
Marta Fiech-Biesiaga
Marta Fiech-Biesiaga

KADRA TRENERSKA

Nasi trenerzy są doświadczonymi praktykami biznesu, o mocnym podłożu naukowym i szkoleniowym. W kadrze posiadamy osoby, które od lat zajmują się doradztwem oraz prowadzeniem szkoleń i warsztatów z zakresu: sprzedaży, doskonalenia umiejętności menedżerskich, zarządzania strategicznego, zarządzania projektami, motywacji, mentoringu i coachingu sprzedażowego.

Poznaj naszych Trenerów